Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » IGAZOLATLAN ÓRÁK! Ezért...

IGAZOLATLAN ÓRÁK! Ezért mennyi büntetés jár?

Figyelt kérdés
Túlléptem a 30 as álomhatárt! Nemvagyok még nagykorú. Hány forint büntetésre számíthatok? Vagy nincs büntetés csak jegyző?
2010. jan. 13. 20:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
Akkor pedig marhára szégyeld magad, hogy lógsz az iskolából. Nem voltam egy aranygyerek, sőt, de SOHA nem volt igazolatlan órám. Legalább annyi eszed legyen hogy alibit szerzel.
2010. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

hát a családis nagyon nem csak elbeszélget veled nemtudom honnanveszed,próbál segíteni először és ha nem megy akkor mindent megtesz hogy intézetbe kerülj..nagyon g*cik..

a 230+ igazolatlanos csaj voltam..

2010. jan. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Jó,230 után ne csodálkozz.

Nekem azért jóvan kevesebb volt, és velem tényleg csak elbeszélgettek.

2010. jan. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
38%

most járok 230+nál ne legyél már okos:)

bőven 100alatt voltam még amikor kijöttek b*sztatni:))))

2010. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"Hány forint büntetésre számíthatok?"


Ezt nem egészen értem,hogy érted.Téged nem bírságolnak,csak a szüleidet.10-et ha eléred,akkor kimennek a gyermekjólétitől,és elvileg lehet pénzbírság is,ha úgy ítélik meg,hogy indokolt.Valószínűleg nem lesz.Ha lesz,akkor max.50 000,de inkább 10 körül.30-nál meg átraknak másik suliba.

2010. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!