Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan ismitek, aki 29-30...

Van olyan ismitek, aki 29-30 évesen kezdett egyetemen vagy főiskolán?

Figyelt kérdés
Mi lett belőle? Jól járt?

2014. júl. 14. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Van. Jól járt, mert lett egy diplomája.
2014. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az hogy van egy papírja az egy dolog, de felfelé vitte a karrierjét, többet keres?
2014. júl. 14. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Én például a második diplomámat csinálom 31 évesen. Még nincs meg, de már annak köszönhetően megdupláztam a fizetésem.
2014. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na, örülök. Én is így gondolom, hogy hasznom lesz belőle, de a körülöttem levők közül nem igazán értik, hogy minek 30 évesen továbbtanulni..elárulod, hogy milyen szakterület ez a két diplomád?
2014. júl. 25. 15:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Történelem -> egy percet sem dolgoztam vele :)


Mivel jó voltam nyelvekből és érdekelt az infó, supportos lettem, és ott scripteket meg makrókat írogattam, ill. adatbázisokban matattam.


Gazdinfót elkezdtem két éve, most már az előző supportos fizum közel dupláját kapom business analystként. :)

2014. júl. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, és minden ismerős és családtag csesztetett, hogy minek "dobok ki az ablakon" ilyen sok pénzt (mert ugye fizetősön félévente 225 ezer a szak). A barátnőm támogatott végig a döntésben, ő nagyon jónak tartotta és be is jött teljesen, életem eddig legjobb döntése volt :)
2014. júl. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!