Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Árvaellátás jár a fennálló...

Árvaellátás jár a fennálló helyzetben?

Figyelt kérdés
Beiratkoztam egy OKJ-s képzésre, de csak esti tagozatra vettek fel, viszont nappali rendszerű felnőttoktatásban fogok részt venni. Emiatt az árvaellátásos papíron a "nappali tagozat, vagy nappali rendszerű felnőttoktatás" került bejelölésre, viszont nem vagyok benne biztos, hogy ez így jó lesz! Az iskolában azt mondták ez így megfelelő, mivel tulajdonképpen a nappali képzésre fogok járni. Viszont nappalis jogviszony igazolást már nem adnak, ugyanakkor diákigazolványt igen. Ezt sem igazán értem. Tehát diákmunkára nem mehetek már, viszont mint felnőtt vállalhatok munkát? Úgy hogy az árvaellátást is kapom, már ha kapni fogom.

2014. júl. 2. 18:56
 1/1 Kacsa Tibor ***** válasza:
Javaslom hívd fel a Nyugdíjfolyósító Igazgatóságot, és kérdezd meg tőlük. Félre ne érts, csak azért mondom ezt, mert ők tudnak biztosat mondani ez ügyben :)
2014. júl. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!