Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbukok matekból. Nem merem...

Megbukok matekból. Nem merem megmondani apámnak. Nagyon félek hogy mi lesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
mindemás tantárgyból 3-as, 4-es, 5ös vagyok. de matekból van kettő 2sem és egy 1esem és a tanár megbuktat.. nem merem elmondani. akkora szégyen ez az egész :"(
2010. jan. 5. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincsen lehetőséged még javítani? Esetleg összehozhatnál egy 3-mast, és máris megvan az elégséges félévkor.
2010. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

aztmondta a tanár hogy nem engedi már a javítást. és ha irunk egy dogát még a héten az is csak a következő félévhez számítani. nagyon szemét tanárról van szó:S...:(

még megpróbálok valamit csinálni hogy megengedje a javtást, de ma mondta hogy nem fogja:S:S

2010. jan. 5. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:
nah tipikus. Én is feltem apamtol, nalunk is a matek volt a fo targy. Nem a te hibad. Sajna ez a magyar oktatas: az nem szamit, amit tudsz,sokkal inkabb, h mit nem. Figyi, én is azt mondom,h a következö felevben erosits ra, legalabb egy 2-re, és probald azokat a targyakat eloterbe helyezni, amibol tenyleg jo vagy és szereted. ezzel magadat is kompenzalhatod, meg nem fog senki hulyenek nezni. Apad meg kiakad, baszogat, de kit erdekel? nem vele fogod leelni az eleted. Persze nem kell vele nagyon összeveszni, mert gondolom egy ideig még ö pénzel. És mondom hajts a 2esre.
2010. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ellenőrződbe kötelező beírni, hogy gyengén állsz. Nem írták be? Kérjél segítséget (magántanár, iskolai korrepetálás, barát?)és ígérd meg otthon, hogy 2. félévben javítasz.
2010. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!