Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1 hét alatt hogy tudom magambó...

1 hét alatt hogy tudom magamból kihozni a max. Ot szóbeli érettségire?

Figyelt kérdés

Sajnos kórházba kerültem, hagy ne írjam miken estem keresztül, ma végre hazaengedtek.. Más talán feladta volna az egészet, de nem tudom, hogy készüljek fel az érettségire? Rengeteg a tétel, sajnos még kínoz a betegség. Elnézést az önsajnálatért, annyira demotivált vagyok, leülök tanulni, és mintha fejest ugranék a csendes ócánban, 1 tételt 3 óra alatt tudok megtanulni, és kb még 40 van, 40-et pedig ismételni.

Valami ötlet? :s


2014. jún. 17. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden tételhez írj egy 10-15 címszóból álló jegyzetet, és ezeket próbáld memorizálni, a kidolgozott tételt pedig olvasd hozzá. Ez a legtöbb, amit tehetsz.
2014. jún. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon drukkolok neked. csináld, amit az első írt.hangosan is jó lehet, ha felmondod. illetve: pihenj. eleget aludj, és tarts RÖVID, RENDSZERES szüneteket, meglátod, ez előrébb visz. az ellen, hogy demotivált vagy javaslom a promodoro technikát. keress rá a neten. én a sote-ra járok, és most ezzel készültem. HAJRÁ :)
2014. jún. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat!!
2014. jún. 17. 02:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!