Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli érettségire lehetséges...

Szóbeli érettségire lehetséges felkészülni 2 hét alatt?

Figyelt kérdés

A cél az, hogy átmenjek. Mindenből meglett írásbelin a 25%.

Mennyit kell tudnom, hogy teljesítsem a minimális követelményeket? Valahol olvastam, hogy elég 5-6 mondat is, ez mennyire fedi a valóságot?


2014. jún. 3. 02:26
 1/6 anonim ***** válasza:

ha 5-6 mondatot mondasz el, a tanár kérdéseket fog feltenni, mert 3 perc alatt nem lehet leszóbelizni 1 tárgyból.

Olvasgass el minden tételt, valamennyit tuti megjegyzel mindegyikből, magyarból a verselemzésnél elég ha "hazudsz" valamit, az már elég a kettesre, törinél mutogass valamit a térképen, idegen nyelvnél, tanulj be hasznos mondatokat, hogy valamit tudj mindig mondani.

Ha felnőtt vagy, még kevesebb esélyed van megbukni.

2014. jún. 3. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne idegesits mar. En emelt torire pl. most kezdtem el tanulni es 1 hetem van, utana kezdem el csak a magyart, arra 5 napom lesz. Es maxra hajtok. Szoval beosztod, leulsz a seggedre es megtanulod a teteleket. De a minimumhoz tanulni se kell, eleg jozan esz.
2014. jún. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat: )

Szinte nulla tudással indulok neki, azért nehéz, viszont szerencsére nem számít az érdemjegy, csak az a lényeg, hogy átmenjek. :)

Szóval végigszenvedem még tanulással ezt a kis időt, és akkor nem lehet gáz. Hmm. Nem hangzik valami jól, de a muszáj nagy úr. :/

2014. jún. 3. 07:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Hehe egy cipőben járunk kedves kérdező :D

(annyi kivétellel, hogy nekem az info szóbelinek maxra kell sikerülni a többiből elég lesz a 12% :D

Én se kezdtem még el tanulni de már én is érzem a kötelet a nyakamon :D

Húzzunk bele nehogymár a szaros szóbelik miatt érettségizzünk újra há' nem? Há' de! Nalátod milyen igazam van :D Hajrá hajrá kolléga :)

2014. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csúfos lenne itt elbukni. Köszi a biztatást. Sok sikert Nektek is:))
2014. jún. 4. 02:11
 6/6 anonim ***** válasza:
én meg összeszedtem valami vírust, nyelni alig bírok, szinte enni se, de most nincs időm beteg lenni, tanulok, mint állat..ezt a 3 hetet, már éhen halva is kibírom :@
2014. jún. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!