Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek igazolást?

Hogyan kérjek igazolást?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 11.-es gimnazista. Nem szeretnék az utolsó héten menni suliba, már majdnem mindenből le vagyok zárva, semmiből sem állok kétesre.

Tudom, sokan elfognak ítélni, de légyszíves a kérdésre koncentráljatok. Ebben az évben 2 órát hiányoztam, mert hasmenésem volt, de a többi órára már bementem, összefüggően 1 hetet már általános óta nem voltam itthon. A suliból meg csomóan elutaznak 1 hétre (diákcsere)és kicsit igazságtalannak tartom, hogy aki nem engedheti meg magának vagy aki éppen nem tanulja az adott nyelvet az meg megy suliba. (Tudom, ilyen az élet...)

Szóval szerintetek melyik a jobb, ha meg mondom őszintén a háziorvosnak, hogy nem akarok menni; vagy előadom a beteget ( bár nem szívesen hazudnék, meg nem is vagyok nagy 'színész' és nem akarom hülyének nézni a sok éve orvosként dolgozó háziorvost.) Még mi előtt nagyon elítélnétek, jó tanulok, szeretnék tovább is tanulni. Tudom ezt az 1 hetet kibírhatnám, ha már az egész évet kibírtam, de nem szeretném.


2014. jún. 1. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Igazából teljesen egyetértek veled. Mi az utolsó héten már sosem csináltunk semmit. Ha már lezárt a tanár mindenkit, akkor már csak filmet néztünk az órákon. Semmi értelme nem volt az egésznek. Teljesen felesleges volt mindig az utolsó hét.

Jó, mondjuk én mindig bementem akkor is, nem akartam gyarapítani a hiányzást. Ugyanolyan voltam, mint te. Én is csak 9. osztályban hiányoztam 1 napot, amikor a testvérem ballagásán voltam, meg 12. osztályban 1 napot, amikor pedig nyílt napra mentem.

2014. jún. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!