Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a tesitanáru...

Hogyan mondjam el a tesitanárunknak (nő) megjött a menszeszem és nem szeretnék tesizni mert görcsölök? 11/L

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 00:09
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Eddig most lesz meg 3-szor és eddig tesiztem és rosszabb lett meg sokkal jobban benedvedtem.
2009. dec. 31. 23:18
 32/38 anonim válasza:
örülj neki:D én a helyedben elmondanám az igazat.
2010. jan. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Kösz csak az a baj hogy nem tom milyen szöveggel.
2010. jan. 1. 14:39
 34/38 anonim válasza:
figyu, tök mindegy mit mondasz. Szerintem az is korrekt, hogy "bocsánat megjött a havim" vagy simán "görcsölök"... Mivel nőből van megérti... Elárulom, hogy nekünk pasi a tesi tanárunk is annak is simán megmondjuk, hogy bocs havim van vagy ilyesmi... Sőt! Az új igazgató bevezette, hogy csak orvosi igazolással van olyan, hogy nem tesizhetünk. Akinek megjött, annak is kell. Ezt a tanárunk mondta el, és közölte, hogy ha megjött és annyira rossz, akkor szóljunk neki és nem kell olyan feladatokat csinálni. Szóval a lényeg, hogy ilyenen nem kell parázni. A szemébe kell mondani és kész.
2010. jan. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Kösz.
2010. jan. 1. 15:10
 36/38 A kérdező kommentje:
Minek örüljek??
2010. jan. 1. 18:50
 37/38 anonim válasza:
annak hogy megjött
2010. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Hát mivel nő lehet h elkezd kötözködni mivel ő is nő, ő is menstruál, de az is lehet h pont ezért lesz megértő.

Nekünk férfi,megérti de azt szokta mondani h attól még tudunk tesizni..

ez változó..valaki megértőbb valaki kevésbé az..de télleg az a legjobb megoldás ha anyukáddal iratatsz 1 papírt/igazolásat.

2010. máj. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!