Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a tesitanáru...

Hogyan mondjam el a tesitanárunknak (nő) megjött a menszeszem és nem szeretnék tesizni mert görcsölök? 11/L

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 00:09
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
93%
anyukád írjon egy papírt h egészségügyi okok miatt nem tudsz tesizni,de ezt tesitanárja válogatja vki elfogadja vki nem,ha van suliorvosotok vele írass felmentést,vagy próbáld őszintén elmondani a tesitanárodnak,csak megérti hisz ő is nő.
2009. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
nem muszáj ezt így konkrétan kijelentened. mondhatod azt is,hogy rosszul vagy és nem szeretnél tesizni, vagy h egészségügyi okokból, nem vagy köteles az orrára kötni. bár mondjuk általában vissza szoktak kérdezni,de mivel fiatal vagy, biztos megengedi,hogy ne tesizz.csaj v pasi a tanár?
2009. dec. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
00:20as vagyok, bocsi nem láttam h nő. a nők egy kicsit kötözködősek, de elvileg meg kell engedniük.
2009. dec. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Kösz,de elégé jóviszonyba vagyok vele így könyebb lesz majd mondom 2en beszéljünk az irodájában csak nem tom hogy célozzak úgy rá hogy ne jelentsem ki hogy... de értse is.
2009. dec. 30. 00:29
 5/38 anonim ***** válasza:
91%
Azt mondod, hogy egészségügyi okokból kérsz felmentést. Ha kötözködik, megmondod, hogy nem segít a gyógyszer és nagyon erős a havid.
2009. dec. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nyugodtan ki is jelentheted, nem lesz abból semmi. egyrészt nem pisis, hogy kiplakátolja vele a sulit, másrészt ő is nő, neki is voltak már nehéz napjai a menzesz miatt.

mikor annyi idős voltam, mint te, én is valami ciki és titkolandó dologként fogtam fel az egészet, de mára már ez elmúlt szerencsére :) ez ugyanolyan természetes dolog, mint az h pisilni kell, vagy h éhesek leszünk.

2009. dec. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Ha egészségi okoból havonta ez van akkor rájön és utálja ha nem teljesen mondják el az igazat.Szóval nem tom hogy hogyan mondjam ezt el, valami célzást akkarok adni amiből megérti.De kösz.
2009. dec. 30. 00:39
 8/38 A kérdező kommentje:
Van egy 16éves lánya és velem nagyonnagyon jóba vagyok vele.
2009. dec. 30. 00:46
 9/38 A kérdező kommentje:
Bocs *jóba vagyunk.
2009. dec. 30. 00:47
 10/38 anonim ***** válasza:
79%

4. vagyok

Nagyon túlkombinálod. Eléállsz: "Tanárnő, szeretnék mára felmentést kérni egészségügyi okokból"

Ennyi, nőből van és megérti.

2009. dec. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!