Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Menni idő alatt szerezted meg...

Menni idő alatt szerezted meg a jogosítványt (első órától a befejezésig)? Hányszor buktál és mentél újravizsgázni vizsgázni? Mennyi idő alatt vezetted le a 30 órát?

Figyelt kérdés
nekem nagyon elhúzódik, már elegem van belőle. Az oktatómat egyszerűen nem érdekli, nem veszi fel a telefont, pedig ,ár csak egy forgalmi vizsga kéne. Tudom hogy nem egyedi eset ez, vannak még ilyen autósiskolák, de bosszant. Szerintem nagyon elhúzódik önhibámon kívül, ezért is kérdezem hogy kinek mennyi idő volt mire meglett? Miből hányszor tapsolták vissza?
2014. máj. 5. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:

2-3 hónap, kismotoron buktam 1x rutinon, autón buktam 1x forgalmin, 125ös motoron buktam 1x kreszen, korlátlan motoron buktam 1x forgalmin.

Egyik se sikerült elsőre, pedig alapvetően elvezetek bármit, amibe benzin kell :] Ez már csak ilyen.

2014. máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 acelsziv ***** válasza:
2 hónap minden elsőre ment és a Kresz után kimaradt egy hét. Ezzel együtt 2 hónap.
2014. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A forgalmin egyszer buktam meg, a többi sikerült elsőre.

Nálam elég sok idő volt, míg meglett a 30 óra, összesen 35 órát vezettem. Az első rutin órától a forgalmi vizsgáig azt hiszem, hogy 8 hónap telt el. De ennek meg is vannak az okai..

Egyrészt volt egy majdnem 3 hónapos szünet, akkor tönkrement az oktatóm autója.

Másrészt én egy héten maximum egy-két órát vezettem, de leginkább csak egyet. Minél tovább akartam húzni a dolgot, mert nagyon bírtam az oktatóm fejét, jól éreztem vele magam nagyon, és hát volt is köztünk valami :)

2014. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kb 2-3 hónap, a KRESZ-t nyár végén tettem le, a jogsim decemberben lett meg.

3x buktam rutinon és forgalmin is ami elég gáz, még ha az egyik rutinon olyan miatt buktam ami miatt az előttem lévő nem :D Akkoriban még izgulós voltam és dekoncentrált, maga az autó vezetése jól ment és megy azóta is.

2014. máj. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rosszul írtam, nem 3x buktam hanem 3.-ra lett meg.
2014. máj. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát akkor nálam tényleg borzalmasan elhúzódik, bár volt 1 hónapos szünet. Már 8 hónapja vezetek, 2-3 hetes vagy több kihagyásokkal ilyen olyan indokok miatt, többnyire az oktatónak nem jó, nem ér rá, nem érem utol stb, pedig én nem bírom a fejét és isten ments hogy legyen köztünk valami :D
2014. máj. 6. 01:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Én most végeztem február végén, október elején kezdtem, szóval 5 hónap volt kb. Egyszer buktam kresszből, egyszer forgalomból, és összesen ( a forgalmi bukás miatt is kellett plusz órákat vennem) kb 36, 37 alkalom alatt vezettem le a kötelező 580 km-ert.

viszont én heti 2-szer, a vége felé inkább heti 3-szor jártam vezetni.

2014. máj. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én március 27-én vizsgáztam le városin, másodjára sikerült, de az első alkalommal sokkal szebben vezettem az oktatóm szerint is. A a másik két vizsga elsőre meglett és november közepén kezdtem, de ugye volt egy 2 hetes Karácsony kimaradás. Kb 4 hónap, amiből 1 hónap volt a tanfolyam és 3 hónap a vezetés. Összesen 42 órát vettem a 2 vizsgával együtt, heti 2-3 alkalommal.
2014. máj. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ferbuár 21-én kezdtem a KRESZ oktatást és Április 14-én volt a forgalmi vizsgám, picit kevesebb mint 2 hónap.

Bár én intenzív tanfolyamot csináltam, a KRESZ 8 nap alatt lett lezavarva, vezetni pedig mentem mindennap és a 10 órától napi 2 órát vezettem minimum, ja és 40 óra kellett hogy meglegyen az 580 km.

2014. máj. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!