Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » S. O. S! Légyszi! Segítség!?

S. O. S! Légyszi! Segítség!?

Figyelt kérdés
Holnap föciből dogát írunk és nem tanultam. Egyszerűen nem bírok. A tanár órán nem magyaráz és én úgy szoktam tanulni, hogy órán figyelek, itthon pedig átolvasom a könyvet. De a tanár egész órán feleltet. Aztán feladja, hogy most tanuljuk meg a következő leckét. A tankönyv anyag meg nagyon száraz. Tudnátok nekem olyan oldalakt mondani, ahol filmek vannak ázsiáról?

2014. márc. 6. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Általánosban vagy középiskola?
2014. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még meg tudod tsnulni az anyagot holnapig

Könyvből

2014. márc. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Huzigáld alá könyvben a lényeges szavakat meg azok jelentését; és utána már ne az egész szöveget, csak az aláhúzottakat nézd! Még jobb, ha ki is írod magadnak külön lapra, még aközben is tanulsz. Meg ha kihámozod a lényeget, és külön kiírod, úgy motiválni fog, hogy már nem olyan hosszú a szöveg, amit többször át kell nézni.
2014. márc. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!