Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kérdésem a következő: most...

Kérdésem a következő: most fogok érettségizzni, de betöltöm májusban a 21-et, nem mehetek nappali tagozatra menni?

Figyelt kérdés

Mivel a mai nap folyamàn az iskola közölte velem, hogy nem maradhatok tovàbb majd 2 èv okj-s szakmàn mert betöltöttem a 21-et, nekem màr felnõtt oktatàsban kell rèszt vennem. Elküldtek.. elindultam az OKTÀV-ba èrdeklõdni hàtha oda tudnèk menni de nem mert olyan kèpzèst nem indítanak (hozzà teszem elég keresett szakma).

Utazzak fel 100-150 km arrèbb hogy tanulhassam azt ami van a sajàt vàrosomba de a korom miatt nem engedik?

VICC


2014. márc. 5. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Valahol meg kell húzni a határokat. Gondolom nem kalkuláltak azzal, hogy valakinek másfélszer annyi időbe telik a középiskola. Azért még eressz meg pár telefont ide-oda, hátha javasolnak valamit.
2014. márc. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De estire még mehetsz
2014. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A hatàr a 23 èves kornàl volt jó helyen.. aki alkalmas a tovàbb tanulàsra azt bennt hagyjàk és tanítjàk aki nem azt úgyis eltanàcsoljàk. De az, hogy esèlyt se adnak az elindulàsra ez nonszensz...Ötletem sincs sajnos kihez forduljak ezzel telefon ügyben?!

Az estire minden nap be kell jàrni?

2014. márc. 5. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!