Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Teljesen elkesered...

Mit tegyek? Teljesen elkeseredtem (lent)

Figyelt kérdés

Most vagyok 11-es. 9-ben buktak matekból. 11-ben voltam diszkalkulia-vizsgálaton, ahol azt mondták, minimum 3-nak kellene lennem. Adtak egy papírt, h hasznalhatok számítógépet meg korepra járjak. Magantanarra nincs pénzünk, es most, az érettségi előtti évben teljesen el vagyok keseredve, h mi lesz belőlem így az életben?!:'( a baj,h nem is matektagozatos az iskola, hanem eü-s. A matektanar is ruhell, es ezt igencsak érezteti is.

Amit nem értek, h ezt eddig miért nem fedezték fel??? Általánosban, alsoban voltam egyedül 3-4 között, de 5. óta folyamatosan küzdok a kettesert....(általánosban pl. elméletből írattak, h átmenjek) Es bevallom, belefaradtam.:'( mit tegyek?

Már gondolkodtam azon h hagyom az egészet a fenébe, átmegyek estire, vagy nem is teszem le az érettségit, hanem megyek dolgozni.. De hosszú távon én szivom meg.:'(

Valaki valami tippet adni? Mert már ott tartok, h emiatt az egy k**** tárgy miatt egy értéktelen, sík hülye embernek tartom magam.:'(

Köszönöm a normális válaszokat! 18L


2014. febr. 7. 22:46
 1/3 anonim válasza:
Istenben ezért nem hiszek, mert ilyet tesz egy teremtményével.
2014. febr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Soha ne becsüld magad alá ez miatt, azon egyszerű oknál fogva, hogy a jóindulat meg az, hogy valaki értékes, rohadtul nem a matekon múlik.

Én is 2-es voltam végig matekból, vért izzadtam vele, de emiatt nem érzem magam alsóbbrendűnek vagy rosszabbnak. Tudom, hogy a jövő a matekos szakokban van, de én elfogadom és szeretem azt, hogy humán beállítottságúnak születtem. Ebből próbálom a lehető legjobbat kihozni.

A 2-es matek érettségi nem nagy kunszt, tényleg, függvénytáblázattal és számológéppel simán elérhető.

2014. febr. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is érettségi elött állok, és hát matek nem az erősségem. Érettségi feladatokat csinálj meg, rajta vannak a neten megoldasokkal, nézd át az órai anyagokat azokat gxakorold. De ez az oldal nagyon jó: sefmatek.lapunk.hu/ vannak videok hogy kell Megcsinálni a dolgokat. :)
2014. febr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!