Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy emelt szintű érettségi...

Egy emelt szintű érettségi csak pontszámban nyilvánul meg tovább tanulásnál vagy másképp is?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem, hogy ha mondjuk nekem emelt szintű érettségivel van 360 pontom és mondjuk valakinek anélkül 370 pontja, akkor figyelembe veszik, hogy nekem emelt szintű érettségim van? (És tegyük fel, hogy semmilyen más plusz pont nincsen: pl. nyelvvizsga stb, csak szimplán a két érettségi tantárgy ami kell a tovább tanuláshoz)

2014. jan. 26. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Dehogy veszik figyelembe. A pontszám a lényeg.

Persze ha vhová kötelező egy tárgyból az emelt, és vkinek nincs belőle emeltje, akkor hiába lenne meg a pontja, akkor sem veszik fel értelemszerűen, mert a kritérium az emelt.

2014. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
senkit nem érdekel, miből jött össze a pontszámod. CSak a pontszám számít, semmi más.
2014. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben én is így gondoltam :), köszi szépen a gyors választ.
2014. jan. 26. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!