Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi bukás hogy?

Érettségi bukás hogy?

Figyelt kérdés
Ha érettségin megbukok pl. magyarbol, de a tobbin átmegyek, akkor az egész érettségi érvénytelen? Illetve ha érettségin átmegyek, de a 12. tanévi évvégi jegyem egyes mondjuk magyarbol, akkor mivan?
2014. jan. 26. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

Ha egyes az év végi jegyed akkor érettségi sincs.

Amúgy jó nagy luzer vagy, ha magyarból megbuksz.

2014. jan. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
HA megbuksz egy tárgyból csak az adott tantárgyból buksz, a többi meglesz, csak nem kapod készhez az érettségit, amíg le nem pótvizsgázol. Érettségizni nem engednek úgy ha bukásra állsz vmiből, ha olyanok a jegyeid, amin egyértelműen nem lehet javítani érettségiig, nem írhatod meg az írásbelit. Vagy ha engedik is megírni, nem mehetsz szóbelizni, de akkor meg ugyanott vagy... szóval jobb ha tanulsz és nincs ilyen gond
2014. jan. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az utolsó évi jegyed elégtelen, akkor a többi tantárgyból mehetsz érettségire, ami előrehozottra változik. Amikor eredményes javítóvizsgát tettél mondjuk magyarból, akkor jelentkezhetsz az érettségire. Ha az érettségin buksz meg, akkor természetesebn az egész érettségi érvénytelen, de a többi tárgyat beszámítják, amikor magyarból kijavítottad. Aki magyarból bukik, az meg is érdemli.
2014. jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Ha magyarból év végén megbuktatnak, abból a tárgyból

nem is mehetsz érettségizni-

Épp az az előfeltétele az érettségire engedésnek, hogy nem buktál meg az érettségi tárgyakból

2014. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Magyarból nem nagyon lehet megbukni

Inkább matekból

2014. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
48%
en is megbuktam magyarbol, kva nehéz, nem is igazan ertem se a szoveget se a feladatokat.
2017. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
56%
nekem csak a matekom lett ötös, magyar hármas lett, és töriből buktam, úgyhogy cáfolnám azt, aki azt írta "csak matekból lehet bukni". Ha van eszed, nem buksz matekbból.
2020. máj. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!