Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pofon vágott a tanárom, mit...

Pofon vágott a tanárom, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Nem csináltam semmi komoly dolgot csak egy kis veszekedés volt az egyik osztálytársammal.

Nem ez az első eset hogy valakit pofon vág vagy megüt az osztályban.

Nem egy rossz iskolába járok, egy elég híres iskola.

Mit tehetek?


2009. dec. 3. 18:53
 1/8 anonim válasza:
77%
Szólsz az igazgatónak.
2009. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Szólj a szüleidnek, hogy tegyenek valamit!!!
2009. dec. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Szólsz az igazgatónak, vagy az osztályfönöködnek.

El tudom képzelni hogy volt oka, de ha többször elöfordul hogy pofonvágja a diákokat, akkor tuti nem azért történt mert egyszer kiborítottad a bilit.

2009. dec. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
77%
Mindenképp szólj a szüleidnek, szerintem ők intézkedjenek. Az igazgató is komolyabban veszi a dolgot, mert lehet, hogy ha csak te szólsz, szépen elsimítaná az ügyet.. Mindenesetre semmiképp ne hagyd annyiban!!
2009. dec. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Meghúzod magad,mert valószínűleg megérdemelted,és tanulsz ezerrel,hogy ne bukj meg.
2009. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Úgy látom, egyedül maradok a véleményemmel. Mindenkit elért a fene nagy demokrácia.

Szerintem meg ne csinálj semmit, szállj magadba, hogy megérdemelted-e. Nem hinném, hogy egy tanár ok nélkül pofozza fel a diákját.

2009. dec. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg az a véleményem, hogy akinek pofozkodnia kell azért, hogy megfegyelmezzen valakit, az nem való tanárnak. Lehet, hogy megérdemelte, de ez a tanárt is minősíti.
2009. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

Ha magyar vagy, akkor gondolkodj el rajta, és tanulj.

Ha cigány vagy, akkor mehetsz a fajvédőkhöz rasszizmust fröcsögni.

Bocsi, ez nem válasz volt, csupán helyzetkérdést vázoltam fel. :(

2009. dec. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!