Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pincérként szeretnék gyakorlat...

Pincérként szeretnék gyakorlatozni egy étteremben. Felhívjam őket, vagy menjek be személyesen?

Figyelt kérdés
Még tanuló vagyok, viszont kinéztem egy éttermet a városban, ahova mennék. Elég lenne őket felhívnom, vagy mindenféleképp személyesen érdeklődjek? Csak mert kicsit messze van, nem akarnék felesleges utakat megtenni, ha netán azt mondják, nem.
2014. jan. 22. 09:44
 1/4 anonim válasza:
Szerintem mindkettő megfelelő .)
2014. jan. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel telefonon és érdeklődj, hogy foglalkoznak e egyáltalán ilyesmivel és utána kérj lehetőséget egy személyes megbeszélésre, de előbb a sulidban is érdeklődj, hogy azt elfogadják e gyakorlati helynek.
2014. jan. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Beszéltem már a sulimban, azt mondták, elfogadják.

Csak én is arra gondoltam éppen, hogy időpontot illendő egyeztetni, mert kitudja, hogy aki épp tájékoztatni tudna személy, az épp nem lenne bent, vagy nem ér rá, és akkor feleslegesen tettem egy nagy kört.

2014. jan. 22. 10:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel először őket, senki nem vágyik arra, hogy random beállítson valaki avval, hogy heló, itt pincérkednék nektek kicsit. Ha érdekli őket és tudnának is foglalkoztatni, úgyis adnak időpontot.
2014. jan. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!