Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha izgulok a...

Mit csináljak ha izgulok a felvételi miatt?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a felvételi és mivel szinte az egész osztályból 5-6 gyerek ment suliba így én is otthon maradtam.Átismételtem a dolgokat és tudom is de mégis nagyon félek miatta.Mit csináljak hogy lefoglaljam magam?

14/l



2014. jan. 17. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen azoknak az embereknek, akik hajlamosak rágörcsölni bizonyos dolgokra, nem könnyűek az ilyen számonkérés előtti napok. Azt írtad, hogy mindent átismételtél, és tudod is, ezek szerint rendelkezel a szükséges tudással ahhoz, hogy sikeresen menjen a felvételi. Ugyebár a leírásban azt a kérdést tetted fel, hogy mit csinálj, hogy lefoglald magad. Ez már magában foglalja a választ is, csináld azt, amit szeretnél. Ha nincs konkrét ötleted, nézz például valamilyen sorozatot, vagy filmeket, a lényeg, hogy vonja el a gondolataidat. S amikor néha-néha bevillan a holnapi nap, hagyd figyelmen kívül, gondolj arra, hogy a felkészüléssel már végeztél, a mai napon már nem múlik semmi. Sok sikert a felvételidhez!
2014. jan. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hallgass előtte laza zenéket az segít kicsit ellazítani!
2014. jan. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat megpróbálok ellazulni:D
2014. jan. 17. 10:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is holnap írom, és egyre jobban kezdek miatta izgulni :D Én zenét hallgatok, barátaimmal beszélgetek, vagy valami filmet nézek, és azt mondogatom magamnak, hogy megcsinálom.

Szóval hajrá, sok sikert :)

14/L

2014. jan. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!