Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szombaton írom a központi...

Szombaton írom a központi felvételit és izgulok ezért van valakinek valami ötlete, hogy mit csináljak ellene? Szerintetek mennyi az ami jó pontszámnak számít?

Figyelt kérdés
Én Győrbe készülök továbbtanulni és sokat gyakoroltam az írásbelire.Matekból a max. az 37 de elég izgulós vagyok és nem hiszem ,hogy a felvételin annyi pont összejönne ,a magyar pedig 42 habár szintén az a problémám vele mint a matekkal.Van valami jó ötletek ,hogy ne izguljak és jól megtudjam írni?

2014. jan. 16. 15:57
 1/3 anonim válasza:

Szia! :)

Én is szombaton fogok írni. Egyáltalán nem vagyok izgulós típus, úgyhogy nem biztos, hogy ezzel kapcsolatban jó tanácsot tudok adni. :/

Próbálj nem gondolni rá szombat reggelig. Reggelire ne egyél túl sokat, mert hányingered lesz, de ha nem szoktál reggelizni, valamit akkor is egyél, mert nem fog rendesen fogni az agyad. A feladatokat pontosan olvasd el, ha kell, többször is. Inkább legyen 7 hibátlan feladatod, mint 10 félig-meddig jó. A mateknál végezz mellékszámításokat, akár a feladatlapra is. A barátnőm is mindig izgul, ilyenkor vagy megnevettetem, vagy megpróbálom elterelni a figyelmét az izgulás okáról. Legyen bent nálad egy üveg VÍZ (semmiképp sem üdítő). És szerintem az utolsó 1-2 napban (ma és holnap) ne nagyon tanulj, inkább próbálj meg lazítani. Remélem, segítettem :D

2014. jan. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, én is szombaton fogom írni, a régebbieket jól megírtam, mindkettőből 40 pont fölöttit szoktam, nem kell túl dramatizálni, a felvételi nem azért van, hogy téged vagy engem elgáncsoljanak, hanem egy ugródeszka a sötétebb embereknek. :) Tekints úgy rá, mintha a suliban egy dogát írnál a jobb jegyért, nem dől össze a világ, ha 30 pontos matekot írsz, az is bőven átlag feletti ;) Hajrá!
2014. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sok sikert nektek!
2014. jan. 16. 18:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!