Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire "éri meg" tűzoltónak...

Mennyire "éri meg" tűzoltónak lenni manapság?

Figyelt kérdés

Olyan ember válaszát várom, aki jártas a témában. Régi álmom, hogy egyszer tűzoltó lehessek, hogy másokon segíthessek. Tudom, hogy egyáltalán nem könnyű munka, hogy mindennapos az átélt borzalom. De én úgy érzem, hogy ez az amit szenvedéllyel és elkötelezettséggel tudnék csinálni.

A kérdésem az, hogy mennyi a kezdő és a rangsorban fentebb állók havi fizetése? valamint az, hogy hogyan lehet "feljebb kerülni"? Ki milyen másodállást vállal?



2013. dec. 24. 13:14
 1/2 anonim válasza:
Ha szereted akkor hajrá megéri.Fizetés kevés agyonhajszolnak és bekerülni se egyszerű.De ha kitartó vagy és egészséges menni fog!
2013. dec. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ebben a rendszerben nem éri meg. Nagyon szép szakma de szervezet kicsinál. Inkább önkéntes legyél én azt javaslom hisz mellette tudsz egy jól fizető munkát is végezni.
2014. júl. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!