Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne a megfele...

Szerintetek mi lenne a megfelelő szak számomra? (:

Figyelt kérdés
Németül és olaszul nagyon jól beszélek, angolul egy erős középfok. Kémiához, biológiához hülye vagyok, a matekot-fizikát értem, jól megy, csak nem szeretem. Irodalom érdekel, sokat olvasok, illetve az informatika is nagyon tetszik. Szeretem a tesit és a rajzot is. Meg hát ugye a nyelvek. Kreatív vagyok, könnyen megtalálom a közös hangot az emberekkel, és nagyon jó memóriám van. Mindenképp osztrák egyetemre szeretnék menni, és felnőttként jól keresni. :D Tudtok ajánlani esetleg vmit, hogy milyen szakot válasszak?
2013. dec. 23. 17:09
 1/1 Izabella_Andrea válasza:
Mindenképpen nyelvi szak , ami magábafoglalja a kommunikálást és pl. tolmács lehetsz vagy nyelvi tanár
2014. jan. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!