Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ennek lehet hozzá valami köze?

Ennek lehet hozzá valami köze?

Figyelt kérdés
Ma fél 5-ig voltam iskolában és meg kéne tanulnom fél oldalnyi matek fogalmakat de már 2 órája ülök fölötte és nem ragad meg bennem pedig mást már rég megtanultam volna fél óra alatt.Lehet hogy azért nem tudom megtanulni mert fáradt vagyok hozzá vagy a matek ilyen nehéz?(geometria fogalmak,húrnégyszög,érintőnégyszög stb..) lehet hogy ha reggel felkelek egy órával korábban hamarabb megtanulom?
2013. dec. 19. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Elvileg matekot jobb akkor tanulni, amikor még frissebb vagy.

De most is tudnál tanulni, ha elötte kicsit mozognál, kinn a szabadban járkálnál legalább 15-20 percet. Ettöl felfrissül az eszed és utána jobbann müködik.

Mellesleg a matek nem túl könnyü tárgy.

2013. dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!