Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fel lehet e jelenteni egy tanárt?

Predathoor kérdése:

Fel lehet e jelenteni egy tanárt?

Figyelt kérdés
Fel lehet e jelenteni azért egy tanárt mert . Le írom a tortenetet: szoval van 1 csaj akit ork nak hivok mert ronda es óran mondtam neki hogy ork harcos erre azt mondja hogy hagyam en meg azt hogy jo bocsi Erre a tanar fel haborodott hogy hogy mereszeltem ezt en sem volt szép ezert mindenki írjon rollan CSAK ROSZ tulajdonságokat en erre azt mondtam hogy jo en 1 oszinte ember vagyok es írják erre meg el vette ez ellenorzomet es le hozatta a naplót stb. De fel akart vinni de rá jott az idióta hogy csufolásert nem vihet fel ezért el kezdte nezi hogy hány beirásom van be nezdte mert csak 1 volt az is 1 rohelyes ok miatt rá adásul a hét vegen n itt a teli szünet 8. Os vagyok ugye most a fel év meg ezek nagyon fontosak szoval ennyi igazabol ilyenekert van fenn a neten cuc hogy fel lehet jelenteni de szerintetek ilyen dolgok miatt fel lehet jelenteni?

#tanár #rosz tulajdonság #jelentést
2013. dec. 17. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
5%

Hát ha 8-os vagy, akkor szerintem hagyd a fenébe. :D

Úgyis ballagsz el.

Egyébként fel lehet. Mi az igazgatónál kezdeményeztünk nemrég egy hasonló procedúrát.

2013. dec. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
És milyen indokkal jelentenéd fel? Ennyi erővel én is feljelentelek a magyar nyelv megbecstelenítése címen, mert bűn ilyen hibásan írni.
2013. dec. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, meg kedves első válaszoló!

Feljelenteni valakit, az jogi procedúrát jelent. Ahhoz TÖRVÉNYT KELL SÉRTENIE a tanárnak. Itt semmilyen törvénysértés nem történt, sőt, még házirend megsértése sem. Egy pofátlan, neveletlen és éretlen gyerek hisztijét láthatjuk, aki nem igazán gondol bele a tettei következményébe. Meg is érdemled, ha ezen bukik a továbbtanulásod, ilyen értelmi szinttel ne is menj normális középiskolába.


Azért meg külön gratulálok, hogy szerinted a világ legtermészetesebb dolgai közé tartozik csúfnéven hívni valakit.

2013. dec. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam a helyesírás miatt rinyálni, abszolút nem érdekelnek az olyan apróságok, hogy ezt kötőjellel, azt egyben, amazt külön írjuk, még az sem zavar, ha valaki elvét ezt-azt, a te írásod viszont olvashatatlan. A közepén el is akadtam, úgyhogy a problémádat is csak nagyjából értem, viszont ha jól értem, akkor vicces, hogy amellett, hogy te voltál aki csúfolódott, még a végén neked állt feljebb, hogy fel akart vinni (igazgatóhoz?), és fel akarod jelenteni. Én azt mondom, vegyél vissza kicsit az arcodból és a hú de nagy öntudatból, mert ez alapján egy hihetetlen nagy öntudattal rendelkező, de buta gyerek vagy.
2013. dec. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindennek előtt a csúfolódást hagyd abba, aztán egy helyesírási szójegyzéket vegyél a kezedbe, mert ilyen tré helyesírással még a kutyának se fogsz kelleni.
2013. dec. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sinternek......akartal irni
2013. dec. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
haaat persze, hogy lehet. Sok csalad meg is veri
2013. dec. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!