Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bukásra állok és lógtam...

Bukásra állok és lógtam segítség mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most lettem 9.osztályos és nagyon rossztársaságba keveredtem. Sajnos a sulin belül is drogoztak meg minden és ilyen társaságba keveredtem. De most elakarok menni egy másik suliba mert beszéltem erről a szüleimnek és szerintetek felvesznek? Mit néznek? a kilencedikes jegyeimet? vagy a nyolcadikos félévim mert az jó lett. Elöre is köszi a válaszokat!.

#Tanulás-jegyek
2013. dec. 15. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Eloszor jelentkezned kene irasbeli felvetelire,es ujra megirnod.Sajnos valszinu, hogy a mostani 9.-es jegyeidet nezik, meg az elozoket!Sok sikert!! :)
2013. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!:) apum monta, hogy beszélt a másik suli igazgató nőével és asztmondta hogy ha hétfőn nem jelentkezik a gyerek aki előttem átakar menni abba a suliba akkor engem vesznek fel (szakközépsuli)
2013. dec. 15. 21:36
 3/3 anonim válasza:
100%
Sajnálom,hogy ez történt veled,de őszintén örülök,hogy magadtól észhez tértél és a tőled telhető dolgokat próbálod megoldani. Nagyon remélem,hogy sikerült bejutnod a másik iskolába és sok-sok szerencsét kívánok a továbbiakban neked! :)
2014. jan. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!