Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi volna az az egyetlen szak,...

Mi volna az az egyetlen szak, amit pénztől, később munkától függetlenül szívesen elvégeznél?

Figyelt kérdés

Kérlek azt is írd le, hogy jelenleg mit tanulsz!


Nekem anglisztika és fogorvosnak tanulok.


2013. dec. 12. 13:31
 1/4 II.Dartheon ***** válasza:

Én pszichológiára mennék szívesen, de sajna nincs meg a ponthatár, meg katonai vezetési alapszakra.. csak oda sincs meg a pont, pedig mindkét szakot szívesen elvégezném...

Jelenleg környezetgazdálkodási agrármérnöknek tanulok :)

2013. dec. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen álomszakom. Azt végzem, amit leginkább tanulni akarok. Pszichológiát :)
2013. dec. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én valami olyan szakot szeretnék elvégezni, aminél a tanárok legalább az órák 50%-án értelmes, használható információt adnak át, nem azzal mennek el hetek, hónapok, hogy vagy ott sincsenek, vagy ha mégis megtartják az órát, azt sem tudják, kiknek és milyen tárgyat oktatnak.
2013. dec. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tölteléktárgyak miatt egyet se.

Amúgy hallgatnék össze-vissza biológiára, kémiára, esetleg fizikára, földtudományokra épülő tantárgyakat, amelyek a természet törvényeiről, egymásra hatásokról, összefüggésekről szólnak.

De szakot nem végeznék el.

2013. dec. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!