Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Budapest XVIII. , XIX. Ker....

Budapest XVIII. , XIX. Ker. -i aktívkorúak bla, bla, bla segélyén lévők! Akit végzettségétől függetlenül "beiskoláztak" decembertől, van valami infótok a "tanfolyamról"?

Figyelt kérdés

Én csak bementem a kényszermunkához (ismertebb nevén közmunka), hogy tudnak-e ajánlani valami állást. Ezt tudták ajánlani, hogy újrajárhassam az általánost végzettségtől, nyelvtudástól függetlenül, munkaviszony keretében... Azt mondták, semmi tennivalóm, majd az önkormányzat X osztálya értesít. Hát eddig semmi infó a "tanfolyamról". A kénszermunkát telefonon elérni lehetetlen.

Van valakinek valamilyen infója?


2013. dec. 6. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Már megy a közmunka, és a tanfolyamokra azok mehetnek, akiik közmunkások - ebből a körből kimaradtál, úgy tűnik
2013. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De engem a kutya se értesített! A lelkemre kötötték, hogy keresni fognak! Egyszerűn így kizárhatnak? A többieket hogyan értesítették?

Akkor még az a 22,800 Ft is ugrik???

2013. dec. 6. 19:20
 3/3 A kérdező kommentje:

Mármint az ügyintéző elhajtott, hogy majd keresnek.

Akkor velem hogyan számol el???

A már megy a "tanfolyam" azt jelenti, hogy az írás-olvasás oktatás???

Az általánosnál erősen magasabb végzettségem van...

Már komolyan megy a tanfolyam? Nem tudod véletlenül, hogy hol?

Én most mit csináljak? Menjek valahova érdeklődni vagy lapuljak meg csendben?

2013. dec. 6. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!