Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Le lehet érettségizni korábban?

Le lehet érettségizni korábban?

Figyelt kérdés

Másodikban, vagy harmadikban. Nem csak egy tantárgyból előrehozott érettségit, hanem az egészet.

Még egy kérdés: megoldható-e az, hogy akkor befejezd az iskolát (elmúltál 16), és ebben az esetben kell-e osztályozó vizsgákat is tenni a következő évek anyagából?


2013. dec. 9. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az érettségihez mindenképp kell osztályozót tenned. Szóval elméletileg megoldható, gyakorlatilag még senki nem próbálta.
2013. dec. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most már csak idegen nyelvből és informatikából lehet előrehozott érettségit tenni. Ezekből is csak akkor, ha maga a képzés befejeződött az adott tárgyból vagy osztályozó vizsgát teszel.
2013. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor kéne tornából, énekből mindenből

osztályozózni (előrehozottan).

Amit meg már nem lehet Vagyis nem lehet

2013. dec. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak egyes tantárgyakból fogsz tudni előbb

végezni. Magyarból, töriből, matekból nem tudsz előrehozottat tenni (csak utolsó év végén)

2013. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Újra írom: sem osztályozóval, sem másképpen nem lehet előrehozott érettségit tenni csak idegen nyelvből és informatikából!!!!!!!!!
2013. dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem értem, miért az előrehozott érettségiről beszéltek, amikor világosan leírta hogy az egészre gondol.

Amúgy én már olvastam, hogy vannak többen akik megcsinálták 11.-ben. Én is akarom, de akkor áprilisban osztályozó kell mindenből.

2013. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy látszik ide csupa szövegértési nehézségekkel megáldott gyenge képességű gyerek ír, akik nem képesek megérteni, hogy mi a helyzet. Irjátok csak a hülyeségeket.
2013. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!