Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan írjam meg a szalagavató...

Hogyan írjam meg a szalagavatós beszédet?

Figyelt kérdés

11.-es vagyok, és a 12.-esek felkértek, hogy a szalagavató ünnepségükön mondjak egy beszédet.

Rengeteget törtem a fejem, de nem megy. Nem tudok egy normális beszédet összerakni. Nagyon fontos lenne, kérlek segítsetek!


Eddig ennyit írtam:

Kedves Végzős diákok!

Ma már felnőttként álltok itt előttünk. Meggyőződésem , hogy az elmúlt napokban végigfutott gondolataitokban az elmúlt négy év : sikereivel és kudarcaival egyaránt.

2010 szeptemberében csak megszeppent 14évesek voltatok, akik az igazgatónő idegenül csengő beszédét hallgatva, félve várták mi történik velük. Ettől a pillanattól kezdve csaknem 720 napot töltöttetek el az iskola falai között.

Sokat változtatok, alakultatok: felnőttetek.


Bármilyen segítség jól jön, akár néhány mondat is. :)



2013. dec. 5. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó ez eddig, nagy rakás sablonon kívül nem sok mindent lehet ilyenkor elmondani. Próbáld felsorolni, milyen közös programjaik lehettek, pl osztálykirándulások, iskolai versenyek, sport, ilyesmi.
2013. dec. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ez talán segíthet. Pár mondat jól jöhet belőle.

2013. dec. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetnek benne vicces részek is.
2013. dec. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. dec. 5. 16:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!