Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok de elhatároztam...

15 éves vagyok de elhatároztam, hogy tűzoltó leszek milyen lépéseket tegyek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 12:34
 1/3 Thor válasza:
100%
Ismerősöm is most jelentkezett, bár őt nem vették fel. Attól függ, mi szeretnél lenni. Ha szerkocsit akarsz vezetni, akkor kell hozzá C-s jogosítvány. Ami mindenképp szükséges: jó egészségügyi állapot. Fontosak a jó fogak (nem tudom miért, de ez nekik nagyon fontos, az ismerősömnek volt egy lyukas foga, kihúzatták, nem tömték). Többféle egészségügyi tesztet csinálnak, még a fővárosba is el kellett mennie valami pszichológiai tesztre. Egyébként ami még kell hozzá, az a jó gyomor, mert a tűzoltó - a nevével ellentétben - nem csak tüzet olt, hanem összeroncsolódott testeket is kivagdal az össze-vissza tört kocsikból.
2009. nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15 évesen elsősorban sport és kondíció legyen szem elött. Időbe vagy ezen javítani ha állóképességed nem megfelelő. Amúgy az előttem szólónak igaza van.De ezek a vizsgák nem vészesek, csak azt térképezik fel, hogy mennyire tudod feldolgozni a munkád során felhalmozódó "élményeket". De a hozzád legközelebbi tűzoltóságnál is tudsz jelentkezni vagy érdeklődni.
2009. nov. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

keress tartaléknak egy polgári foglalkozást is!

ezt komolyan mondom, mivel a tűzoltók nem túl jól keresnek és náluk is előfordul hogy kirúgnak valakit

2009. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!