Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni mihez kezdjek?

Tudnátok segíteni mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
arról lenne szó hogy én most fogok érettségizni informatikus vagyok és nem tudom mék tantárgyat válasszam az 5.éretségi tárgynak azon kívül még nem tudom hogy menyek e tovább tanulni és mit mert én nem látom át a mostani helyzeteket azt mondják hogy nemkellenek a túltanult emberek mert túlképeztek aztán vannak akikre azt mondják nem elég képzetek szóval nem tudom mitévő legyek ha lennétek szívesek leírni pár információt és hogy mit válasszak 5. tantárgynak indoklással és hogy mit csináljak értségi után megköszönném :)

2013. nov. 28. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
írd már le értelmesebben, hogy most mi a probléma. informatikus vagy érettségi nélkül?
2013. nov. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magyarul tanulj meg először...
2013. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!