Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez ciki? (főiskola)

Szerintetek ez ciki? (főiskola)

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, szeptembertől jelentkeznék fősulira. Az alapszakot 24 évesen fejezném be, majd továbbmennék mesterszakra, amit pedig 26 évesen. Szerintetek nem túl késő, így korban?
2013. nov. 28. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
nem késő. nekem egyetemen volt negyven feletti csoport társam is. harminc fölöttiből több is.
2013. nov. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
szintén 20 éves vagyok és most vagyok elsőéves. Sokkal öregebbek is vannak nálam az évfolyamon nem is kevesen.=Nem gáz.
2013. nov. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a gáz csak, ha neked ez ciki. Még mindig jobb tanulni, mint havi nettó 70-ért a gyárban állni szalag mellett. Sok jóval idősebben kezdenek neki, nekem is csomó idősebb csoporttársam volt, de jól kijöttünk. Ne töröődj ilyesmivel.
2013. nov. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mitől lenne?

És ha az lenne, akkor eltántorítana a céljaidtól?

2013. nov. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jójó, igazatok van, csak kellett egy kis megerősítés :)
2013. nov. 28. 11:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!