Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Általános iskolás gyerekes...

Általános iskolás gyerekes anyukák! Ti járatjátok a gyereket magántanárhoz?

Figyelt kérdés

Ha igen, mert szükség van rá (matek, esetleg nyelv órákra), hogyan választottátok ki a magántanárt? Ajánlások alapján, esetleg interneten kerestetek?

Inkább a tapasztaltabbakra/ idősebb tanár(nő) figurát tartjátok szem előtt vagy egyetemistákat is szívesen alkalmaztok friss tudással, friss módszerekkel?


Köszönöm a válaszokat :)


2013. nov. 25. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. Jo iskolába jár, nagyszerű tanárai vannak. Nincs szükség magantanarra.

Ha lenne, akkor a középutat választanám. Se nem frissen végzett, se nem ezeréve tanitot, hanem par év tapasztalattal rendelkezőt. Mar tud valamit a tanitasrol, de meg nem égett ki.

2013. nov. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Még nem tartunk az általános iskolánál, de ha iskolába megy, mindenképpen angoltanárhoz fogjuk majd járatni. Ezt már most eldöntöttük. Nem gondolom, hogy az életkor alapján választunk majd, a harmadik szomszédunk angoltanár, így azt hiszem el is van döntve a dolog.
2013. nov. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bár nem anyuka vagyok, hanem a "gyerek", de engem is járattak magántanárhoz. Matekra azért, mert elég nehezen ment, németre pedig azért, mert jobban ment, mint a csoportnak, és már a nyelvvizsgára készültünk. Anyukám tanár, ezért az ismerősei közül választott tanárt, nem egy frissdiplomást.

21N

2013. nov. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én a fiamat egy munkatársam lányához szoktam elküldeni. ő közgazdász hallgató,aki rendkívül erős matekból,és folyékonyan beszél németül. az egyetem mellett tövv magántanítványa is van, szeretnek hozzá járni, jól tanít.

én megvagyok elégedve vele, javultak a fiam jegyei, és sokkal olcsóbb,és korához illendően közelebb is áll a fiamhoz,mint egy 50 éves tapasztalt tanár,akinek más a gyerekekhez való kommunikációja

2013. dec. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Isten orizz!!!

Altalanos iskolast aztan tok felesleges.

Legfeljebb kettes harmas jegyei lesznek. Na es?

2021. szept. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!