Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan a sulitokban, h aki...

Van olyan a sulitokban, h aki megy nyelvvizsgázni az előtte kivehet pár napot? (ha igen akkor ti kiveszitek/kivennétek? ) (ezt csak azért kérdezem, mert ha nem sikerül. , akkor meg nem lesz ciki? )

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
De, ciki lesz. Amúgy meg nem szokás kivenni, nálunk legalábbis. Egy nyelvet nem 2-3 nap alatt tanul meg az ember.
2009. nov. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akkor akarom megtanulni a nyelvet, már rég késő lenne. Csak pihenés céljából! De én is ettől tartok, h ciki lesz bár aki tudja h megyek azt mondja h nem lesz ciki mer akkor majd sikerül másodszorra..:S
2009. nov. 18. 19:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit akarsz pihenni előtte? Jesszusom... Remélem nem akarsz továbbtanulni...
2009. nov. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nah kössz a bíztatást...
2009. nov. 18. 20:12
 5/8 anonim ***** válasza:
nálunk ofő megengedi, hogy a vizsga előtti nap ne menjünk suliba. szerintem hasznos, mert pl én alapjároton nagyon fáradt vagyok, akkor egy kicsit, mondjuk 2 órával tovább alszom, meg a kritikus nyelvtant meg témákat nyugiban át tudom nézni, és nem kell még a sulis dolgok miatt is paráznom. 1 napra a szülőd is kiírhat, szerintem jó dolog, nem hiszem, hogy ciki lenne
2009. nov. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak, h megvédjem a kérdezőt: én is kivettem a közép és felsőfokúm előtt is ÉS

jelenleg az ELTE-n tanulok kövi érettségivel: matek 100, magyar 95, német emelt 93, infó: 97, töri 96.

Ezzel csak azt akartam szemléltetni, hogy nem függ össze a lustasággal az, ha valaki igénybe szeretné venni ezt a lehetőséget. Nyugodtan vedd ki, a többikkel pedig ne foglalkozz.

2009. nov. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Testvérem elit gimnáziumban tanult Szegeden, amikor ment nyelvvizsgára, ő is kivett 3 napot.

Ciki, nem ciki, mégsem lett meg neki elsőre az egyik fele. Másodjára már sikerült.


Az idén hatodéves a SZOTÉ-n.

2009. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...
2009. nov. 20. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!