Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felsőfokú szakképzésben...

Felsőfokú szakképzésben résztvevők kaphatnak Diákhitel 1-et?

Figyelt kérdés
Szeretnék jövőre átmenni FNK-ba, és megigényelni a diákhitelt, ami havonta 60 ezer forintot jelentene, a képzés viszont csak 90 be kerülne negyedévente, mellette diákmunkáznék.

2013. nov. 9. 18:09
 1/1 anonim válasza:
Új hozzászóló vagyok és eldöntöttem, hogy majdnem mindenkinek írok aki felvétel előtt áll, hogy NE VEGYÉTEK FEL A DIÁKHITELT, csak ha éhhalál szélén álltok, még akkor se ha a kedvenc költségtérítéses szakodat csak így tudod fizetni… akkor inkább várj egy évet. Az okos mások hibájából tanul. Én anno 1.005.000.-Ft-ot vettem fel, azzal hogy ez a legjobb hitel a piacon… ahhoz meg még hülye voltam, hogy ne higgyem el. Fizettem a kis összeget két éven át amit kértek, a törlesztés kapásból 1.500.000.-Ft-ról indult. 4 éven át 849.000.-Ft-ot fizettem (előtörlesztéssel) és még mindig 1.000.000.-Ft-nál tartok. Szerencsére jól keresek, a fizumból spóroltam lakásra, de most szembesültem ezzel a HORROR-ral és fogom, a lakásra spórolt pénzt és beletörlöm a képükbe. EZERSZER GONDOLJÁTOK ÁT, hogy belementek-e, vagy ha igen és törlesztésre kerül sor, akkor azonnal a legdurvábban el kell kezdeni ELŐtörleszteni, nem vicc!!!
2014. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!