Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanárok! Zavarna ez titeket?

Tanárok! Zavarna ez titeket?

Figyelt kérdés

Azért teszem fel ezt a kérdést, mert egy elég jó tanuló vagyok, és az az érzésem, hogy ez néha zavarja a tanáraimat. Elég jó a felfogásom, és belső késztetésem van, hogy mindig új dolgokat tudjak meg, olvassak. Van, hogy egy tanárom olyat mond, ami nem igaz, és én udvariasan kijavítom. Azt érzem, hogy néhányukat ez zavarja, de nem szólnak semmit. Nem tudják elfogadni, hogy szinte bármilyen területről van szó, ahhoz van hozzáfűzni valóm, tudásom, néha mélyebb szintű, mint nekik maguknak. Persze nem az ő tantárgyukból, hanem mikor szóba jön valamilyen más téma, és én abban is otthon vagyok.

Titeket zavarna egy ilyen diák?


2013. nov. 8. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A jó tanárt nem zavarja, de az ritka, mint a fehér holló!
2013. nov. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen tanárom, aki szinte állandó jelleggel hülyeséget mondd ha történelemről van sz és én kijavítom. Na azóta kicsit más hangnemben beszél velem, de ne mondjon hülyeséget, így akkor is kijavítom, ha neki ez nem tetszik :D
2013. nov. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és ha vannak itt tanárok, arra buzdítanám őket, hogy szóljanak hozzá ők is!
2013. nov. 8. 17:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem téged is zavarna, ha egy közösségben fegyelmet kéne tartanod, ehhez valami tekintélyt szerezned, erre meg valaki folyamatosan ilyen módon tulajdonképpen lehülyézne. Nem az a zavaró, hogy sokat tudsz, hanem ahogy nekem lejött (de lehet, hogy nem így van), kérkedsz vele. Az ilyennel azért vigyázz, mert később (mondjuk egyetemen) meg ütheted ezért a bokád, de keményen.
2013. nov. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam mindig kimondani, ami eszembe jut, csak akkor szólok bele, ha azt hallom, hogy például a tanár meg egy osztálytársam vitatkoznak valamin, nem tudnak dűlőre jutni, és mondjuk én tudom, hogy igazából egy harmadik megoldás az igaz. De ebben igazad van, hogy úgy érezhetik, rombolja a tekintélyüket a dolog.
2013. nov. 8. 20:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az osztályban van 2 ilyen gyerek.. Hát majdnem az összes tanárt zavarja (szerintem jogosan). Persze ha tényleg hatalmas nagy hiba, vagy ha egyszer-kétszer előfordul, az oké, de ha folyamatosan.. Arról nem beszélve, hogy nagyon sok diákot is zavar..
2013. nov. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!