Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hova kellett volna ragasztaniu...

Hova kellett volna ragasztaniuk az új diák érvényesítőjét?

Figyelt kérdés

Tavaly kaptam a diákigazolványomat jobb alsó sarokban érvényesítő matricával. Sehol máshol hely nincs rá a további érvényesítésre. Idén tehát ráragasztották az újat. Jött az ellenőr, aki kérdően nézett rám, hogy ez miért így van, miért van ráragasztva? Már azt hittem megbüntet miatta, de szerencsére nem. Nem az én hibám.

Hova kellett volna tenniük, másnak is ráragasztották vagy lekaparták az előzőt?



2013. nov. 1. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Az iskolatársaimnak is már ez az újfajta narancssárga diákigazolványa van. Nekik is ráragasztották az előző matricára,de úgy,hogy picit látszódjon az alatta lévő sarka is,tehát az előző is látszódjon picit. Nekem még a régi fajta van,ott ugye sok a hely rajta.
2013. nov. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az új van, nekem is ráragasztották az előzőre, nem látszik az előzőből semmi. Sosem volt belőle probléma, mindig elfogadták.
2013. nov. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!