Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem kaphatom vissza a befizete...

Nem kaphatom vissza a befizetett pénzt?

Figyelt kérdés

Kiiratkoztam egy pár hete megkezdett képzésről. Kifizettem a diákigazolvány árát, plusz még a beiratkozást is, valamint az adminisztrációs díj egy részét(természetesen még a beiratkozáskor). Személyes okokból a képzésről kiiratkoztam, és bár összesen 3 órán vettem részt, valamint diákigazolványt sem kaptam, még papírt sem hozzá, így úgy gondoltam az árát visszaigényelhetem, de közölték velem, hogy szó sem lehet róla. Elúszott a pénz, vagy van esély rá hogy valahogy visszakapjam?

(22/F)



2013. okt. 28. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Diákigazolványt biztos, hogy nem, a többi intézményenként változik, de ha azt mondták, hogy nem, akkor nem. Esetleg nézd meg a szerződésben, hátha mondanak róla valamit.
2013. okt. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg a pénz egy részét kérd vissza

Bár ha nem vettél részt az órákon, akár a teljes összeget is visszaadhatnák

2013. okt. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, miért nem akarják visszaadni a pénzt
2013. okt. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerződés nálam nincs is, csak az iskolának....

Diáknak az árára azért számítottam (ha a többi pénzre ne mis) mert még egyáltalán nincs intézve az igazolványom. Az indok pedig az volt, hogy miért nem adják vissza, hogy: ilyen nincs, az már be lett fizetve, nem tudják visszaadni. Kész. -.-"

2013. okt. 29. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!