Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki 2014 májusától előrehozott...

Aki 2014 májusától előrehozottan érettségizik idegen nyelvből, be kell járnia továbbra is órára?

Figyelt kérdés
ma hallottam, hogy ez egy új törvény... én szeretnék májusban angolból érettségizni, és azt hittem, nem kell bejárnom órára... be kell?
2013. okt. 21. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Tedd föl értelmesebben a kérdést, hogy kiderüljön, mit akarsz. Közlöd, hogy majd májusban érettségizel, és akkor addig be sem jársz? Vagy utána nem akarsz bejárni? Hányadikos vagy ehhez képest? Hallani sokféle dolgot lehet, de ami ilyen pontatlanul van megfogalmazva, az biztos nem egy törvény.
2013. okt. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szóval...:D

11.-es vagyok, angolból fogok érettségizni májusban.

osztályozó vizsga tavasszal lesz.

ha azt leteszem, be kell járni?

eddig úgy tudtam, hogy nem.

de azt hallottam, hogy mostantól be kell járni osztályozó és érettségi után is órákra.

igaz ez?

2013. okt. 21. 20:13
 3/3 anonim válasza:
Érettségi után nem kell bejárni, addig viszont igen.
2014. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!