Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gazdaságinformatikus elhelyezk...

Gazdaságinformatikus elhelyezkedés?

Figyelt kérdés
Egy gazdaságinformatikus inkább csak programozó munkakörben tud elhelyezkedni? vagy vannak másfajta állások is amelyek keresettek, mert eddig csupa programozói álláshirdetést láttam. és mit gondoltok egy ilyen szakot végzett lánynak sokkal nehezebb az elhelyezkedés? Előre is köszi a válaszokat!
2013. okt. 15. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a fajta informatikus elsősorban a könyvelés háttértámogatását végzi. SAP, ORACLE karbantartás.

Viszont, ha még nem kezdted el, én nem javaslom. Könyvelésben dolgozom, meg is fog szűnni a munkám, mert viszik Indiába a melót. És úgy látom, hogy nem lesz könnyű máshol elhelyezkednem, mert mindenhol kiszervezik már a könyvelést, a Shared Service-eket is inkább Lengyelországba tervezik.

2013. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát az a baj sajnos, hogy már elkezdtem. Másik szakot meg elég nehéz választani :S
2013. okt. 15. 21:13
 3/4 A kérdező kommentje:
de úgy érzem muszáj lesz, nem lánynak való ez a szakma :(
2013. okt. 15. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:

En is lany vagyok, idei tanevben erettsegizem majd, es en is gazdasaginfora szeretnek menni :D

17/L

2013. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!