Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi idő jogosítványt szerezni?

Mennyi idő jogosítványt szerezni?

Figyelt kérdés
Meg van szabva, h minimum hány órát kell venni, vagy ahogy az oktató érzi, úgy küldi az emberek vizsgázni? Nektek mennyi idő alatt lett meg a jogsitok?

2013. okt. 12. 21:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, h teljesen kezdő vagyok, eddig kb 2x5 percet ültem volán mögött.
2013. okt. 12. 21:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, már bizonyos km-t kell levezetni, de ennek néz utána. Az én időmben még 30 órát kellett venni, plusz rutin és forgalmi vizsga ízesítéssel. Nekem dupla annyi kellett mert azelőtt egy cm-t se vezettem életemben autót. Na jó traktort igen, de nem voltam csak 3 éves és arra se emlékszem. :D Egyébként az oktató mondja meg, hogy kb mikor tudsz vizsgázni, de vigyázz, mert megyen a lehúzás 1000el még mindig. 22/F
2013. okt. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 36 órát vezettem, de ebből 7 óra pót óra volt.

Amúgy meg jobban szeretnek buktatni, ha nem veszel pót órát. Ezt ismerőseim is igazolták.

Amúgy hallottam olyat is, hogy valaki alig vezetett pár órát, azt mehetett már vizsgázni is. Bár kitudja mennyire igaz ez. :) Jó kis protekció bármit megold, nekem is volt ugyan, de levezettem azt a minimum óraszámot, sőt még többet is.

Ja és én is úgy kezdtem el, hogy azelőtt csak vagy 2x ültem autóban, csak annyit gyakoroltam, hogy egyenesen menni. :)

2013. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már kötelező az 580 kilométer és a 30 óra is. Általában 30 óra alatt megvan a 580 km, persze Budapesten előfordulhat, hogy nem.


A vezetés kb. másfél hónapot vett igénybe. Július közepén kezdtem és szeptember első napjaiban volt a vizsga. Szerencsére elsőre meglett, így nem kellett tovább nyűglődni és az időt húzni.


Egyébként nekem Győrben az első óra már forgalomban volt, kicsit csodálkoztam is, de nincs sok jelentősége mert, be tud avatkozni az oktató ha kell. Sok sikert neked!

2013. okt. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!