Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most mi van az előrehozott...

Most mi van az előrehozott érettségivel?

Figyelt kérdés
Azt olvastam valahol hogy most lehet utoljára csinálni meg ilyenek.Én most vagyok 11.es de még van 2 éves érettségiig mert voltam 0-os de 2 hét múlva már 18 leszek és szeretnék legalább 1 évet megspórolni azzal hogy leérettségizek 1 évvel előbb.Nekem erre már akkor nem is lesz lehetőségem?Vagy hogy van ez?Van rá mód hogy leérettségizzek mindenből előbb?
2013. okt. 8. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs.

Nem is sokan lennének képesek rá, nem véletlenül nem szokás. És sok hasznod sem lenne belőle. Így nem tudnál egy évet spórolni, mert az összes többi tárgyból is le kéne tenni a 12-ikes osztályzóvizsgát.


Informatikából és nyelvekből 11. vagy 12. végén érettségizhetsz előrehozottan, csak tavasszal. Ha már befejeződött annak a tárgynak a tanulása korábban, akkor simán, ha még nem, akkor előbb osztályozóvizsgát kell tenned az összes hátralevő év anyagából. Beleértve az adott évet is, hacsak rá nem tudod venni az iskolát, hogy zárják le ápr. 30-áig a jegyedet.

A többi tárgyból megszűnt az előrehozott.

2013. okt. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy már csak nyelvből és informatikából lehet előrehozottat csinálni
2013. okt. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!