Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egy egyetemen egy évet...

Ha egy egyetemen egy évet befejeztem, de aztán nem folytattam tovabb, és elkezdek egy másikat, akkor a másik egyetem az második egyetemnek számít, és a befejezetlent elsőnek veszik, vagy nem?

Figyelt kérdés

2013. szept. 16. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Mármint mi veszi befejezetlennek?
2013. szept. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést...
2013. szept. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hol? Kinek? Miért?

Ennek a kérdésnek semmi értelme.

2013. szept. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
elkezdtem egy egyetemet ahova csak egy evet jartam, mivel nem tetszett a szak... ha elkezdek ezutan egy masik egyetemet az masodik egyetemnek szamit-e?
2013. szept. 16. 13:00
 5/9 anonim ***** válasza:

De ez miért is számít?

Egyáltalán, ki tartja ezt számon?

2013. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szamit, mivel a masodik egyetem teljes tandijas
2013. szept. 16. 13:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem.

A félévek száma szerint van meghatározva az államilag finanszírozott idő...

2013. szept. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha másodszor kezdeted akkor második, nincs olyan hogy második első egyetem..vagy mi:))

Variációk:

A) első szakodon állami ösztöndíjas voltál, új felvételivel rögtön megkezded a tanulmányaidat egy új szakon, folyamatos a hallgatói jogviszonyod, nem kell visszafizetned az eső egyetemen eltöltött idő tandíját.

B) első szakon is fizetős voltál második szakon írtad hogy fizetős, nem történt semmi csak annyi hogy belekóstoltál egy szakba ami nem jött be, senkinek semmi köze hozzá.

C) ha nem folyamatos a hallgatói jogviszonyod, hanem pl. kihagynál egy évet, akkor bizony az állami ösztöndíjat kiszámlázza neked az oktatási hivatal.

Vagy mi a lényeg a kérdésedben ha nem ez??

2013. szept. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszi koszi koszi :)
2013. szept. 16. 13:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!