Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valaki felnőtt (18 felett)...

Ha valaki felnőtt (18 felett) és iskolába jár, akkor neki is kell diákigazolvány?

Figyelt kérdés
Csupán a könyvemhez kell, itt akadtam el egy picit, lehetőleg gyors válaszokat várok.

2013. szept. 12. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen könyvedhez kell?
2013. szept. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ő is kap! Jogosult vele csomó mindenre, pl. budapesti diákbérletre. Az egyetemisták is kapnak diákigazolványt, azok is, akik estire járnak érettségit csinálni, stb. Egyszóval mindenki, aki tanul.
2013. szept. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
De a kérdező nem azt kérdezte, hogy jár-e hanem, hogy kell-e!
2013. szept. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kell. Nekem is van. Nélküle nem lennék jogosult diákkedvezményekre. Sőt, az egyetem bizonyos épületeibe való belépéshez is szükséges vagy diákigazolvány, vagy amíg nincs érvényes, diákigazolványt helyettesítő papír, melyet az egyetemben azt hiszem, a dékáni hivatal ad ki. A lényeg, hogy kell.
2013. szept. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!