Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákigazolvány és bérlet?

Diákigazolvány és bérlet?

Figyelt kérdés
Arra volnék kíváncsi, hogy mivel még október végéig jó a középsulis diákom, azzal vehetnék még egy bérletet, amivel az egyetemre járok? Van már jogviszony igazolásom, de még nem kezdtem el intézni a másik diákigazolványt. Ebből származhat valamilyen büntetés, vagy hasonló?
2013. szept. 9. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp szerezz ideiglenes diákot.

Az a biztos.

Azt megcsinálják neked a Tanulmányi hivatalban.

2013. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A végleges diákod több hónapba telik, míg megcisnálják.

Úgyhogy azt jobb, ha nem várod.

Viszont az ideiglenes diákot simán megcsinálják neked, de kérned kell (Neptun)

2013. szept. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ideiglenes diákot CSAK akkor adják ki, ha már megigényelted az állandót! Igényelj állandót és rögtön kaphatsz ideigleneset is.
2013. szept. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A jogvizsony igazolás nem elég/ nem erre való.
2013. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De igen, pont, hogy erre való. Ezt direkt megkérdeztem. Légyszi 49 %-os, ne okoskodj olyanról, amiről fogalmad sincs.
2013. szept. 9. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól mondta, a Hallgatói jogviszony igazolás nem erre való. Arra nem válthatsz se diákjegyet se diákbérletet. Még akkor sem, ha III. Pius pápát kérdezted meg róla.
2013. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát pedig nekem mindenki ezt mondta. :D

Kell egy jogviszony igazolás, egy igazolás a Volántól és maga a diákigazolvány. Mindössze én most arra voltam kíváncsi, hogy ezzel a diákigazolvánnyal, ami még októberig érvényes, vehetek - e bérletet vagy inkább hagyjam?!

2013. szept. 9. 22:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!