Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan aki iskolás...

Van köztetek olyan aki iskolás évei alatt tartósan volt verbális agresszió áldozata, akkor nem tudta megvédeni magát?

Figyelt kérdés

Ilyenek ,mint:ordibálás(csoportosan is),pletyka,megalázás s.t.b.

Túl tudtatok-e lépni,és hogyan?

Most sem merem kimutatni mindenkinek a dühömet.Jövőhéttől kezdem a pszihoterápiát.Remélem használ.


2013. aug. 28. 11:24
 1/2 anonim válasza:
engem állandóan bántottak mindig én voltam a szar a rossz ráadásul még az osztályfonőkom is aszisztált a többieknek ő is úgyanúgy mindig kinevetett a szüleim semmit nem tudtak nem mertem elmondani mert nem akartam, hogy ők is megutáljanak, hogy ilyen szar gyereket szültek akit mindenki utál. ez általános iskolában volt terror volt az egész valahol mélyen reménykedtem ,hogy egyszer csak vége (még középiskolába is a másik világ végébe jelentkeztem nehogy valamelyik az osztálytásam legyen) és igen felvettek egy jó messze lévő iskolába aminek nagyon örültem mert új lappal kezdhettem mindent és ott már senki nem bántott rendesek voltak a diákok és a tanárok is
2013. szept. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
25 évvel ezelőtt történt még általános iskola nyolcadikban, de még nem tudtam túltenni magam rajta. Néha eszembe jut, puszta kézzel ki tudnám tekerni bármelyikük nyakát, de belegondolva hogy egyenként mit kaptak az élettől, legyintek egyet, hogy "nem érdemes".
2014. febr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!