Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktam 12. ben matekból....

Megbuktam 12. ben matekból. Ha nem sikerül a pótvizsga mi lesz?

Figyelt kérdés
Leérettségiztem mindenből matekon kívül. Az érdekelne, hogy ha most holnap nem sikerül a pótvizsga, akkor évet ismételek? Vagy csak matekból kell bejárnom? Vagy mi lesz?

2013. aug. 25. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Évismétlés.

De ne úgy menj oda, hogy megbuksz.

Ha meg mégis, még lesz bőven időd megtudakolni a tanároktól, hogy mit lehet tenni.

2013. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal csak matekra kell bejárnod, hiszen másból leérettségiztél.
2013. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Érdekes módon, ha érettséginél megbuksz, akkor csak abból kell bejárnod, amiből megbuktál, mert egyébként mindenből újra kellene járni.


De szép egy tanárod lehet, hogy az érettségi előtt buktat meg... Nem, hogy örülne neki, hogy nem kell veled tovább szenvednie.

2013. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen tanítványom tavaly. Én, mint tanár inkább átengedtem. Csak matekra bejárni, míg a többiből meg van az érettségi szerintem kitolás.

Tanulj, menj át a pótvizsgán és majd októberben (ne felejts el jelentkezni rá, még augusztusban) érettségizz le!

2013. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na megírtam. Nem volt annyira nehéz, de majd holnap kiderül.

Jelentkezni? Azt hol kell?

2013. aug. 26. 15:56
 6/7 anonim válasza:
Sikerült?
2013. aug. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen! :D
2013. aug. 29. 22:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!