Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire lehet...

Szerintetek mennyire lehet összeegyeztetni a munkát a főiskolán/egyetemen való tanulással?

Figyelt kérdés
Mármint nem csak zsebpénz-kiegészítésre gondolok, hanem konkrét megélhetésre-saját lakás, rezsi, kaja..stb..Ti hogyan oldanátok meg ezt a problémát? Tudom, hogy levelező tagozat is létezik, de ott se csak hétvégéken folyik az oktatás.
2009. okt. 27. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Vágj bele aztán meglátod hogy megy. De szerintem simán megy a dolog az egyetemisták álltalában piálással töltik az időt ha arra van energijájuk melóra is lesz.
2009. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán meg lehet oldani. Nappalis vagyok mellette heti 40 órát dolgozom. Szerencsére jófej a főnököm, így ha olyan óra van, amin okvetlen ott kell lenni, akkor elmehetek suliba és a héten máskor tovább bennmaradok. De van egy csomó helyen hétvégi, éjszakai meló is (pl. gimi mellett úgy dolgoztam, hogy reggel nyolctól mondjuk 2-3-ig suli és utána 4-12h-ig munka egy héten háromszor).
2009. okt. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak csodálni tudom azt , aki mindkettőt szuperül csinálja. Én anno valamelyikkel mindig el voltam csúszva, és folyamatosan kimerült voltam.
2009. okt. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,de a mai BA képzéseseknél már kevesebb óra van, mint nálunk volt. Mikor az új rendszerben csináltam a másoddiplomám azon izgultam első évben, hogy csak a minimális 15 kreditet tudjam felvenni,mert 1, a kötelező tárgyak kredit értéke 8 volt, 2, nem volt szükségem csak a kötelező tárgyakra. Tehát ha minden tárgyam 1 kredites volt is csak 15 órám volt egy héten. Úgyhogy ma már simán meglehet csinálni, hogy dolgozol is mellette. Csak találj munkát.
2009. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Levelezősre nem kötelező bejárni, felveszed a tananyagokat befizeted a pénzt aztán 2 havonta bemész vizsgázni!!
2009. okt. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!