Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi volt az a leghosszabb...

Mennyi volt az a leghosszabb idő, amit tanulással töltöttél?

Figyelt kérdés
Hány óráig lehet kibírni a folyamatos tanulást?
2011. aug. 4. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:

4 óra


De az is csak az érettségi miatt.

2011. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vizsgaidőszakban 4 napig, reggel 8-tól este 10ig folyamatosan tanultam. De persze 1-2 óránként meg kell állni, enni, inni, picit mozogni, esetleg egy edzés, szóval lazítani. Mivel ugye élőlények vagyunk, tehát ilyen szükségleteket ki kell elégíteni :)
2011. aug. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ava87 ***** válasza:
Este 8-tól hajnali 4-ig, szóval 8 óra. Ez akkor volt, amikor 1 napra tettem 3 vizsgát :D De mind a három négyesre meglett :) Oké, nem akkor kezdtem neki, de ennyi még kellett hozzá.
2011. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pszichológiailag (ember, kor, stb függő persze)40-90 perc közé tehető, amíg tud valaki folyamatosan koncentrálni, ez után elkalandozik a figyelme (néha észre se vesszük).

Ezért van az, hogy általában egy tan óra 45-60 perc.

Ezután kell tartani legalább 10 percet, hogy újra jól tudjunk fókuszálni a tanulni valóra.

2011. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én emelt érettségire hétvégénként délelőtt 10től este 8ig tanultam, óránként 5 perces szünetekkel... megterhelő volt, de eredményes :) segített közben a pörgős zene meg a csoki :D
2011. aug. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha beleszámít, délután 3tól hajnali 2ig nyomtam a műszaki ábrázolás rajzházit.
2011. aug. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hogy érted azt, hogy folyamatosan, de az emelt érettségire én 2 hétig folyamatosan felkeléstől lefekvésig, közben kisebb szünetekkel. Ezt 2x játszottam el, mert a szóbelire meg az írásbelire is ennyit tanultam. De ez hatékonyan csak 1 hétig ment, utána szerintem a lelkem megnyugtatásán kívül sz.rt se ért, sőt... :D

Ténylegesen egyhuzamban pedig olyan 17 órát, engem is 10-15 műszaki rajz szívatott meg anno. Ha egy is hiányzik, megbukok, így délután kettőtől másnap reggel 7-ig csináltam, itt 2x piséltem közben, más nem volt. :D Pedig a család is besegített 3-4 egyszerűbb feladattal, de még így sem sikerült befejeznem, még az első 3 órában a suliban is folytattam, mire kész lett. :D

2011. aug. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!