Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meg lehet írni nulla tanulássa...

Meg lehet írni nulla tanulással négyesre a középszintű biológia érettségit?

Figyelt kérdés
Minden évben ötös voltam, de nagyon sokat felejtettem. Úgy érzem, hogy már semmit nem tudok. Az érettségire nem is készültem konkrétan...
2011. máj. 5. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem túl valószínű, bár sok függ attól, hogy szoktál reagálni stresszhelyzetben, jobban vagy rosszabbul teljesítesz, mint egyébként.


Függ attól is, milyen tételt fogsz kapni, olyat amit jól tudsz, vagy amit kevésbé, mert ötös ide vagy oda, mindenkinél vannak erősebb és gyengébb pontok.


Már az is segíthet, ha gyorsan átlapozod a tankönyveket az érettségi előtt, hogy felfrissüljön a tudásod, egyáltalán miket vettetek, mi jut eszedbe róla. Ha találsz homályos pontokat, azt átolvasod.


De még így sem mondanám fixre, hogy lesz egy négyesed.

2011. máj. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a minisztérium honlapján az előző évek érettségijeit, oldd meg és meglátod, hogy körülbelül milyen eredményre számíthatsz.
2011. máj. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan már, 6 nap alatt a csillagokat is le tudod tanulni az égből. Ráadásul a középszint kb. semmi, mélyebb, átfogóbb ismeretek csak az emelthez kellenek. Ha az alaptudásod megvan, akkor még gyorsan szerezd be a Mozaik érettségis bioszkönyveit, olvasgasd át, garantált az ötös, ha valóban figyelemmel olvasod.
2011. máj. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül nem tanultam rá semmit, aztán ha 100%-os lesz a szóbelim, akkor még pont lehet ötös! :-)
2011. máj. 19. 21:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!