Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha, egy alapképzést befejeztem...

Ha, egy alapképzést befejeztem, és utána még egyet szeretnék elkezdeni arra, hogy mehetek?

Figyelt kérdés
Tehát, ha elvégeztem egy alapképzést, akkor újra kell felvételeznem, ugyan úgy mint három évvel ezelőtt, vagy ha írok az iskolának, hogy egyik szakára akarok jelentkezni, úgy, hogy már van egy diplomám, akkor csak drukkolnom kell, hogy abban az évben induljon a szak?

2013. júl. 25. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Újra felvételizel. Illetve már most kellett volna, ha februárban tudtad, hogy idén végzel. Így most kimarad egy éved, jövő februárban megint beadod.
2013. júl. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy évet kiakartam hagyni. És akkor semmiképp nem tudom elkerülni, az újra felvételit?
2013. júl. 25. 12:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. júl. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Újra kell felvételizni. Plusz ha államin voltál az első diplománál, akkor csak költségesre mehetsz.
2013. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!